Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

kuvendi i berishes

Enkelejd Alibeaj çoi në Apel njohjen e Kuvendit të Berishës, PD e sulmon: Përpjekje e dëshpëruar e Edi Ramës për të mbajtur peng vulën...

Partia Demokratike sulmon kreun e Grupit Parlamentar Enkelejd Alibeaj, pasi ky i fundit paraditen e kësaj të hëne çoi në Gjykatën e Apelit vendimin...

“Kam prova por nuk dua të flas”, Alibeaj thotë se Kuvendi i Berishës ishte i manipuluar: Organizatorët i mbushën vetë kutitë, duan të...

Nënkryetari i PD Enkelejd Alibeaj, ka thënë pasditen e kësaj të enjte se ka prova që Kuvendi i datës 11 dhjetor i thirrur nga...

Ishte të Kuvendi i 11 dhjetorit, Bardh Kadilli shfaqet dhe të Pallati Kongreseve: Të largojmë Bashën e Berishën, të zgjedhim një ekip të pastër

Bardh Kadilli, anëtar i Partisë Demokratike, merr pjesë sot në Kuvendit Kombëtar të kësaj force politike. Ai mori pjesë një javë më parë dhe...

“Ringritja nuk është e thjeshtë”, Bujar Nishani i bindur: Kuvendi i 11 dhjetorit hodhi bazat e bashkimit, këto sfida do kalojnë

Ish-presidenti Bujar Nishani thotë se ringritja e PD nuk ëhstë e thjeshtë, ama kjo forcë politike do ta kalojë edhe këtë sfidë. Sipas tij,...

Basha akuzoi burrin e Gjylametit për Kuvendin e Berishës, reagon deputetja: Shpifës! Kompania nuk ka lidhje me familjarët e ti

Deputetja Blerina Gjylameti i përgjigjet Lulzim Bashës për akuzat që ky i fundit i bëri dje bashkëshortit të saj. Sipas Bashës, burri i Gjylametit,...

Gjobë Berishës për Kuvendin e 11 Dhjetorit? Manastirliu: Aktivitetet e partive s’mund të jenë mbi qytetarët

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu foli për situatën e Covid-19 në vendin tonë, ku ndër të tjera theksoi se qytetarët po shkelin masat anti-Covid. E...

“U torturuam, na lanë jashtë ose nëpër cepa”, gazetari për Kuvendin e Berishës: Të marrin fund aktivitetet me regji qëndrore, sidomos kur transparenca është...

Në Kuvendin e Berishës, i cili u mbajt këtë të shtunë në stadiumin “Air Albania”, u raportua se gazetarët nuk u lejuan të futen...

“Nuk e pashë fitoren kur punoja me Bashën”, Floriana Garo: Berisha është lideri i duhur për të ngritur PD në piedestal

Zëdhënësja e “foltores” Floriana Garo në fjalën e saj në Kuvend u shpreh se kur punoi me kreun e opozitës, Lulzim Basha para 25...

VIDEO/ Pasardhësja e Çerçiz Topullit “shkrin” së qeshuri Berishën: Jam demokrate, nuk iu hiqem qafe kurrë!

Në Kuvendin Kombëtar të PD morën pjesë mbi 4934 delagatë, mes tyre edhe pasardhësja e Çerçiz Topullit.  Në fjalën e saj delegatja Enkelejda Muçi...

“Stadiumi ka marrë ngjyrën blu”, Armina Mevlani nxjerr video nga Kuvendi i Berishës (FOTO)

Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha është “solidarizuar” me kuvendin e PD-së, i cili po mbahet në stadiumin...

Lajmet e fundit