Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Kuvend

Rikthimi i Prengës, PD mendon bojkotin e Kuvendit

Partia Demokratike ka mbledhur pasditen e sotme grupin parlamentar. Burime të Ora News bëjnë me dije se po diskutohet mbi zhvillimet e...

Ben Blushi: Emigracioni shkolla më e mirë profesionale, gjyqtarët e korruptuar të zëvendësohen nga diaspora

Deputeti Ben Blushi ka folur sot në Kuvend për projektligjin që pritet të miratohet për regjistrimin e emigrantëve shqiptarë nëpër botë. Blushi vlerësoi lartë...

Blushi kapet “mat”, ja çfarë i tërheq vëmendjen në celular

Ben Blushi ka shprehur vullnetin për të qenë kandidat për kreun e PS-së në Kongres nëse lejohen zgjedhjet, ndaj edhe vëmendja ndaj tij është...

Alfred Peza dhe Musa Ulqini u bashkohen në diskutime Ben Blushit dhe Arta Dades

Zhvillimet brenda PS-së janë kthyer në temën kryesore të diskutimeve në media dhe shpesh herë kanë lënë në hije dhe çështje shumë të rëndësishme...

Lajmet e fundit