Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

kusherira

U tha se u mërzit për Bora Zemanin, kushërira e Triksës e zbulon: Nuk ka lidhje, ja çfarë ka ndodhur vërtet

Big Brother VIP ka mbajtur dje natën gjysmëfinale dhe ka zgjedhur 4 finalistët që janë Ilir Shaqiri, Beniada Nishani, Donald Veshaj dhe Einxhel Shkira....

Plani i çiftit për vjedhjen “spektakolare”, 36-vjeçari me të dashurën i grabisin kushërirës rreth 18 mln lekë në Tiranë (EMRAT)

Dy të rinj janë shpallur në kërkim nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për një vjedhje, ku kanë marrë mijë lekë, euro, paund dhe...

DETAJE TË REJA/ Xhuljano Bullari u qëllua në makinën e kushërirës, ajo u lajmërua nga policia, trupin në morg e identifikoi nëna e 25...

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e 25 vjeçarit Xhuljano Bullari në Babicë të Vlorës, i cili u gjet i pajetë brenda një...

Lajmet e fundit