Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

kusherinjte

Sherr për “motive të dobëta”, dy kushërinjtë në Belsh mbërthejnë sëpatat, përfundojnë të dy në spital

Dy persona kanë përfunduar në Spitalin e Elbasanit këtë premte pasi janë plagosur me sëpaa. Mësohet se dy kushërinj nga Belshi, pas një sherri...

FOTO: Ky është Romeo Hasalla, u vra nga djali i xhaxhait për tokën, babai dhe dy vëllezërit e tij janë në spital të plagosur

Personi që shikoni në foto është 30 vjeçari Romeo Hasalla, i riu që u qëllua për vdekje me armë gjahu nga kushëriri i tij...

1 i vrarë dhe 2 të plagosur për tokën në Lushnjë, kushëriri qëllon për vdekje kushëririn, plagos dhe dy të afërm të tjerë

Një i vrarër dhe dy të plagosur. Ky është bilanci i një sherri për tokën mes kushërinjve në Lushnjë, në fshatin Grunjas. Mësohet se...

Sherri mes kushërinjve degradon deri në përdorimin e armëve, si u parandalua ngjarja e rëndë nga policia në Tiranë

Një sherr mes dy kushërinjsh ka ndodhur në Tiranë, të cilët janë konfliktuar për motive të dobëta, duke kaluar edhe në përdorimin e armëve....

‘Shkak një foto në FB’, autori zbulon sherrin me dy kushërinjtë në Laç

Pasi u vetëdorëzuan në polici, tre autorët e vrasjes së kushërinjve Mikel dhe Erion Jushi, të cilët njiheshin edhe si Kelvin dhe Jani kanë...

Lajmet e fundit