Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kurva

‘Kurva’ nuk ekziston

NGA SHQIPE GJOCAJ 'Kurva’ është konstrukt shoqëror ‘Kurva’ nuk ekziston. Ky epitet e ka vendin në listën e gjërave që nuk...

“Kurvat janë bërë të zgjuara”, këngëtarja shqiptare nuk përmbahet më (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e cilësuar ndryshe si diva e muzikës. Është fjala për...

Dashnori – bashkëshortit të gruas: Kur se kënaq dot ti… (VIDEO)

Leonard Miri, personi që u akuzua si i dashuri i Shqipe Karajt nga bashkëshorti i saj Alfredi ka pranuar të përballet sot në studion...

“Kurvat tona spektakolare”

Ka një problem të madh në Shqipëri me analizën e munguar qoftë edhe folklorike dhe pa terma nga Bursa e New Yorkut, mbi personazhe...

Lajmet e fundit