Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kurti optimist

Kurti optimist, por nuk konfirmon se marrëveshja me LDK përmbyllet sot

Pak para se të nisë takimi mes dy partive, Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, në përpjekje për të formuar qeverinë e re,...

Lajmet e fundit