Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kurti i pergjigjet Ramës: Duhej të priste formimin e qeverisë së re

Shengeni ballkanik, Kurti i pergjigjet Ramës: Duhet të priste formimin e qeverisë së re

Vijojnë replikat mes kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe kryeministrit Edi Rama. Në një intervistë për mediat kosovare, Kurti e...

Lajmet e fundit