Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

kurth

Deklarata e fortë e Milaim Zekës: Albin Kurti po kërkon të fusë në kurth Edi Ramën, ky është skenari që dëmton Shqipërinë dhe Kosovën

Analisti nga Kosova, Milaim Zeka, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme në emisionin “Top Talk”, pasi u shpreh se kryeministri i...

Fëmijët e ekranit në kurthin e Kapiten Gremçit

Nga JETA DEDJA Kur në një program televiziv marrin pjesë fëmijë dhe të rritur, kush e ka timonin? Të rriturit sigurisht. Po...

DETAJET / Si i fuste në kurth 24-vjeçarja nga Kamza personat që grabiste me të dashurin (FOTO)

Pas një pune hetimore dhe një sërë veprimesh proçeduriale për këta shtetas është arritur të dokumentohet me prova ligjore se janë autorë të...

“Gjobë” pas joshjes me seks, si ra në kurth 30-vjeçari nga “burri” i partneres

Një 30-vjeçar është joshur seksualisht nga një femër e saponjohur dhe ka pranuar pa mëdyshje ftesën për të shkuar në shtëpinë e saj. Ajo...

“40 mijë $, ose…” studentet shqiptare kurth me video seksi biznesmenit amerikan në Tiranë

“Do na dorëzosh 40 mijë dollarë. Në të kundërt do të publikojmë videon tënde të seksit”. Një biznesmen me shtetësi amerikane,...

Lajmet e fundit