Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kurs

Monedhat kryesore në rënie, ja kursi i këmbimit për sot

Të gjitha monedha kryesore kanë pësuar rënie. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, Euro, Dollari, Paundi Britanik, Franga zvicerane dhe...

Lajmet e fundit