Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kurorëzojnë dashurinë

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj MARTOHEN në fshehtësi, kurorëzohen pas 12 vitesh në ISHULLIN e pabanuar (FOTOT NGA DASMA)

Dy këngëtarët shumë të dashur për publikun kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në privatësi totale pas 12 vitesh lidhje. ...

Lajmet e fundit