Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

kuriozitete

I gjallë falë iPhone, smartfoni ndal shigjetën që për pak iu ngul në zemër

Një djalë në Australi është me fat të jetë gjallë, falë telefonit të tij iPhone. Incidenti i çuditshëm ndodhi në New...

Shkarkohet policja, ishte lidhur me 84-vjeçarin dhe e zhvaste: “Isha vërtet e dashuruar…”

Një police 28-vjeçare me emrin Fatou Mendy-Sambou nga Nigeria që jetonte në Neëport të Anglisë është shkarkuar nga detyra pasi kishte lidhje intime me...

Ky biznes shpërndan dhuratë prezervativë për klientët

Një berber në Amerikë ka zgjedhur një mënyrë me humor për të reklamuar biznesin e tij. Berberi amerikan Jake Gamez, 23-vjeçar...

E pabesueshme por e vërtetë! Pas ndeshjes, arbitrin e harrojnë brenda në stadium (Ç’bëri për të dalë)

Episodi që ndodhi në fundjavën e fundit në kategorinë e dytë e kategorisë Italiane të Venecias është e pabesueshme, por e vërtetë. ...

Vandalizohet me çekan varri i Karl Marksit

Persona të paidentifikuar kanë vandalizuar varrin e filozofit të famshëm gjerman Karl Marks. Karl Marks prehet në varrezën Highgate të Britanisë...

Raporti i Emocioneve Globale: Shqipëria, një ndër vendet më pozitive në botë

Një raport i ri mbi ndjenjat e njerëzve, e rendit Shqipërinë ndër vendet në pozitive në botë. Sipas raportit të Global...

“Drogë, drogë, drogë”, por nuk do ta besoni me se është kapur këtë herë shqiptari në Itali

Jemi mësuar të dëgjojmë për shqiptarë të arrestuar me drogë, me ngarkesa nga më të voglat deri te tonelata të tëra në shtetin italian....

Lajmet e fundit