Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
5.1kmh
75 %
Mar
16 °
Mër
12 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kuriozitet

Burgjet në SHBA po ndalojnë leximin e kësaj kategorie librash, arsyeja

Departamenti i Burgjeve në shtetin e Oregonit në SHBA ka vendosur t’i ndalojë të burgosurve leximin e një sërë librash rreth teknologjisë dhe programimit,...

A është 16-vjeçe kjo atlete që po e tallin në internet? (Foto)

Një atlete nga Etiopia është bërë objekt i talljeve të pamëshirshme në internet për shkak të pamjes së saj. Girmawit Gebrzihair...

Rruga misterioze në Francë, zhduket nën ujë dy herë në ditë

Passage du Gois ose “Goa” është një rrugë natyrore që lidh Gjirin e Bourgneuf në Francë, me ishullin e Noirmoutier. Kjo...

Lajmet e fundit