Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Kurbin

Bënte kërdinë me vjedhje në disa vende të BE, arrestohet 30-vjeçari në Kurbin, Policia sekuestron armë, 55 ora dhe dhjetra aksesorë (DETAJE)

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për vjedhje në disa vende të Evropës. Në kuadër të operacionit policor “aksesorët” ka rënë...

Rama dhe Soreca inspektojnë punimet në shkollat e Kurbinit, kryeministri: S’kanë asgjë më pak se ato të BE

Kryeministri Edi Rama së bashku me ambasadorin e BE, Luigi Soreca ditën e sotme kanë vizituar shkollat e reja që po rindërtohen në Kurbin,...

“Unë ua kam thënë që në fillim”, Basha kujton humbjen: E dija që ishte garë e pabarabartë, të firmosësh me Ramën s’ka vlerë

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me demokratët në Kurbin, në kuadër të fushatës që po bën për të mbajtur...

Pezullohet shpërndarja e materialeve zgjedhore në Kurbin, përgjegjësit “harrojnë të mbyllin” një dritare gjatë natës (FOTO)

Është pezulluar shpërndarja e materialeve zgjedhore në KZAZ nr.15 në Kurbin, për shkak të një dritareje të hapur që është lënë gjatë natës në...

Rrugës për në Tropojë, Basha ndalon në Kurbin: Kush e do Shqipërinë në BE të votojë numrin 9

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha duke shkuar në Tropojë ka bërë ndalesën e radhës në Kurbin, në një takim të shkurtër me qytetarët atje....

E thotë policia: Dy efektivët dhe Nikoll Vorfin në Mamurras i plagosi pa dashje polici i patrullës. Nxorri armën e shërbimit dhe… (EMRI)

Policia e Kurbinit ka dalë në një njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen që ndodhi sot në mesditë në Mamurras, ku mbetën të plagosur dy...

Del FOTO: Ky drejtori i Kurbinit që e kishte kthyer magazinën ne fermë kanabisi, me llampa termale dhe ventilues

Edmond Stojani, drejtor i Kadastrës së Kurbinit është shpallur në kërkim nga Policia pasi në bashkëpunim me një person të tjerë, e kishte kthyer...

VIDEO: Shkatërrohet baza e drogës në Kurbin, shpallet në kërkim drejtori i Kurbinit që e kishte kthyer magazinën në fermë kanabisi (EMRAT-DETAJE)

Edmond Stojani, drejtor i Kadastrës së Kurbinit është shpallur në kërkim nga Policia pasi në bashkëpunim me një person të tjerë, e kishte kthyer...

Të shtëna me armë zjarri në Kurbin, humb jetën një person në banesën e tij

Një 77-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri në banesën e tij. Akoma nuk dihen shkaqet që e kanë shtyrë të moshuarin të ndërmarrë...

Kontrolli i RENEA-s në një resort luksoz në Laç, policia jep informacion zyrtar: Ja kush u arrestua (VIDEO)

Forcat Speciale Renena kanë zhvilluar disa kontrolle të befasishme në Kurbin, për kapjen e personave në kërkim, atyre që mbajnë armë zjarri dhe lëndë...

Lajmet e fundit