Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kur ndryshon ora

Nesër ndryshon ORA, ja si shkojnë akrepat

Një peticion prej 70 mijë firmash e detyroi Bashkimin Europian para disa ditësh të shqyrtojë nëse ndryshimi i orës në pranverë dhe vjeshtë duhet...

Vendimi i BE-së për ndryshimin e orës, ja ç’ndodh pas mesnate

Një peticion prej 70 mijë firmash e detyroi Bashkimin Europian të shqyrtojë nëse ndryshimi i orës në pranverë dhe vjeshtë duhet të vijojë të...

Ora ndryshon këtë muaj, ja data kur akrepat zhvendosen para

Një peticion prej 70 mijë firmash e detyroi Bashkimin Europian të shqyrtojë nëse ndryshimi i orës në pranverë dhe vjeshtë duhet të vijojë të...

Përgatituni për 60 minuta më “shumë” ditë, ja kur ndryshon ora

Dita e djelë e kësaj jave do të jetë edhe momenti i ndryshimit të orës. Akrepat do zhvendosen një orë para. ...

Lajmet e fundit