Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kur kalon lumin dhe thua të dh*efsha kalin!

Kur kalon lumin dhe thua të dh*efsha kalin!

Shkruan Denis Dyrnjaja:   Vetëm 30 vite më parë shqiptarët ishin pa liri fjale, të paushqyer e të paparë. E shihnin...

Lajmet e fundit