Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kur format e vitheve te femrat janë tregues i gjëndjes shëndetësore…

Kur format e vitheve te femrat janë tregues i gjëndjes shëndetësore…

Nga Albert Vataj   Shkenca ka trajtuar dhe vlerësuar se pjesë të trupit janë tregues të gjëndjes shëndetësore, predispozitës erotike, por...

Lajmet e fundit

Dita

GSH

Liberale

Koha Jone

Fjala