Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kur arti bëhet dhe në buzë, surprizon artistja (FOTO)

Kur arti bëhet dhe në buzë, surprizon artistja (FOTO)

Artistët në botë janë gjithnjë e më shumë duke zhvilluar mënyra të reja për të tërhequr vëmendjen. Amerikania Keli Ryan do...

Lajmet e fundit