Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

TAG

kuqezi

VIDEO/ Tifozat Kuq e Zi “e djegin” për 19-vjetorin e themelimit, festë e madhe në Krujë

Tifozat Kuq e Zi festojnë sot 19-vjetorin e themelimit të tyre. Grupimi lindi në vitin 2003 nga tifozët besnikë të Kombëtares, Valentin Muhaxheri nga...

Kryetari i Komunës së Preshevës ngre flamurin kuqezi çdo vit më 28 Nëntor: Gjoba ka shkuar 10 mijë euro

Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, ka treguar se prej gjashtë vitesh ai e ngre flamurin shqiptar çdo 28 Nëntor në godinën e...

Meta nis vizitën në Mal të Zi, Podgorica vishet kuqezi (AXHENDA)

Presidenti Ilir Meta nis sot vizitën shtetërore në Mal të Zi, me ftesë të homologut të tij malazez, Milo Gjukanoviç. Gjatë...

Fanela kuqezi, Basha ia kthen Ramës siç nuk ia priste mendja

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama në krah të shefes së diplomacisë europiane Federica Mogherini, në konferencën e përbashkët për shtyp i bëri thirrje...

Agimi i Artë prish paradën, arsyeja nxënësja ekselente shqiptare që duhej të mbante flamurin kuqezi (VIDEO)

Ekstremistët e Agimit të Artë në Greqi kanë prishur paradën shkollore.  Arsyeja është një nxënëse ekselente shqiptare e cila duhej të udhëhiqte paradën me...

De Biasi refuzon një vend pune, ja kush e telefonoi

Presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini, është shumë pranë shkarkimit të trajnerit të skuadrës së tij Roberto De Zerbi për shkak të rezultateve të dobta....

Balaj flet për fitoren ndaj Lihtenshtejnit dhe ndeshjen e ardhshme me Spanjën

Autori i golit të dytë ndaj Lihtenshtejnit, Bekim Balaj ka thënë se kombëtarja zhvilloi një ndeshje që dukej e lehtë por rezultoi të ishte...

Lajmet e fundit