Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kupa e Botës: Cilët janë faktorët që e bëjnë një shtet të suksesshëm në futboll?

Kupa e Botës: Cilët janë faktorët që e bëjnë një shtet të suksesshëm në futboll?

Pasuria, madhësia dhe interesimi për futbollin shpjegojnë pothuajse gjysmën e performancës ndërkombëtare të shteteve. Pjesa tjetër mund të mësohet, shkruan The Economist. ...

Lajmet e fundit