Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kundërshtuan punonjësit e Policisë, arrestohen babë e bir në Korçë

Kundërshtuan punonjësit e Policisë, arrestohen babë e bir në Korçë

At e bir në Korçë  kundërshtuar me dhunë oficerët e Policisë Gjyqësore dhe kanë përfunduar në pranga.  A.J, 22 vjeç dhe...

Lajmet e fundit