Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kundërshtuan policët

Dhunuan fatorinon e urbanit dhe kundërshtuan policët, arrestohen dy të rinj në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë dy persona, pasi kanë dhunuar fatorinon e autobusit të linjës Kinostudio-Kombinat. Mbrëmjen e djeshme,...

Lajmet e fundit