Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

kundershton policet

Familja dha ALARMIN se ishte zhdukur dhe e kishin marrë peng, Policia gjen 25 vjeçarin në Tiranë, ai habit me deklaratën: Kam ikur vetë...

Ilir Daka, i deklaruar i zhdukur prej tre ditësh nga familaj e tij, është gjetur nga Policia e Tiranës. 25 vjeçari sipas familjarëve ishte...

Lajmet e fundit