Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kundershtoi

Kundërshtoi dhe kërcënoi për shkak të detyrës policin, arrestohet 35 vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme një 35 vjeçar, i cili kundërshtoi dhe më pas kërcënoi punonjësin e policisë së patrullës së...

PD kundër regjistrimit të emigrantëve: Skemë për manipulimin e zgjedhjeve

Partia Demorkatike ka kundërshtuar sot me anë të përfaqësuesve të saj në Komisionin e Ligjeve projektligjin e regjistrimit të emigrantëve me adresat e vendbanimeve...

Lajmet e fundit