Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kundërshtoi dhe shtyu efektivët, FNSH qëllon me shkop gome të riun

Kundërshtoi dhe shtyu efektivët, FNSH qëllon me shkop gome të riun (VIDEO)

Efektivët e FNSH kanë qëlluar me shkop gome një të ri dhe e kanë shoqëruar më pas pasi kundërshtoi urdhrin e tyre për tu...

Lajmet e fundit