Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kundershtaret e Bashes

Kundërshtari i Bashës thumbon këshilltarët: Eh more Lul, kë zgjodhe dhe kë pagove

Aktori i njohur, Julian Deda, që përveç artit është shumë i angazhuar edhe në politik, ka vijuar sulmet dhe thumbimet për kreun e PD-së,...

Lajmet e fundit