Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

kundër projektligjit

Punonjës të shëndetësisë, gazetarë dhe mësues në protestë, Greqia “paralizohet” për 24 orë, të gjithë kundër projektligjit të paraqitur në Parlament

E “gjithë” Greqia është ngritur në protestë ditën e sotme, kundër projektligjit të paraqitur në Parlament ditën e djeshme për punën. Projektligji do të minojë...

Lajmet e fundit