Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kunder fraksioneve

Krijimi i fraksioneve në PD, Paloka ka një mesazh “goditës”: S’e kuptoni sa të pavlerë mbeteni

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka dalë kundër grupit që kërkon krijimin e fraksioneve brenda PD, ndërsa ka dhënë dhe një mesazh  të...

Lajmet e fundit