Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kunatat

Arrestohet një burrë në Durrës, rrahu kunatën e tij! Procedim edhe për dy kunatat që u rrahën me njëra-tjetrën

Një episod dhune brenda familjes në Durrës. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, arrestuan në flagrancë shtetasin...

Burgim të përjetshëm për vrasjen e dy kunatave në Durrës

Gjykata e Durrësit ka vendosur sot “burgim të përjetshëm” për tre personat që u shpallën fajtorë për vrasjen e dy kunatave, Gjinovefa dhe Elsa...

Lajmet e fundit