Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kunadhja

Fotografohen kafshët e egra në Pukë dhe Mirditë (Foto)

Organizata PPNEA (Protection and Preservation of Natural Environment in Albania) ka sjellë disa fotografi të mrekullueshme në Ditën Botërore të Biodiversitetit. ...

Lajmet e fundit