Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kumbari

Ekzekutimi i ‘Kumbarit’ Bardhok Pllanaj, ‘këshilla’ e Artan Hoxhës: Shkodra nuk ka njisha…

Gazetari Artan Hoxha shkruan për ekzekutimin me breshëri plumbash të Bardhok Pllanajt, mbrëmjen e djeshme në dalje të qytetit të Shkodrës, në lagjen Dobraç...

“O ba të lutem”, ulërimat e vajzës së Bardhok Pllanajt rrëqethin Shkodrën, si u vra “Kumbari” me 40 plumba brenda në Range Rover (VIDEO)

Bardhok Pllanaj, i kërkuar nga Policia e Shkodrës dhe i njohur me nofkën “Kumbari”, u ekzekutua me breshëri kallashnikovi mbrmjen e djeshme në dalje...

Atentati në Shkodër, brenda makinës së djegur gjendet një KALLASHNIKOV, dyshohet të jetë i autorëve

Detaje të reja nga ekzekutimi me armë zjarri i Bardhok Pllanajt mbrëmjen e sotme në Shkodër.Raportohet se në automjetin që u gjet i djegur...

Nga atentati në lokalin e policit te fshehja në makinën Mark Frrokut, kush është Bardhok Pllanaj, “Kumbari” i Shkodrës që u ekzekutua mbrëmjen e...

Mbrëmjen e sotme në lagjen “Dobraç”në Shkodër një atentat me armë zjarri i mori jetën 46 vjeçarit Bardhok Pllanaj, i njohur edhe si “Kumbari”...

Atentati në Shkodër, viktima njihej me nofkën “Kumbari”, afër vendngjarjes po digjet një makinë (EMRI-FOTO)

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku është qëlluar për vdekje mbi Bardhok Planaj.46 vjeçari njihej me nofkën...

Lajmet e fundit