Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kulturë dhe tani...

‘Një leksion demokracie për rajonin’, Niko Peleshi përgëzon Kosovën: Po ngjiteni shpejt ndërkombëtarisht në sport, art dhe tani…

Ish-ministri i Bujqësisë Niko Peleshi ka reaguar pas zgjedhjeve të parakohshme në Kosovë, ku fituese u shpall VetëVendosje me Albin Kurtin. ...

Lajmet e fundit