Tirana
broken clouds
16 ° C
16 °
16 °
39 %
1.5kmh
75 %
Pre
14 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
Mar
14 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kultivonin kanabis dhe mbanin municone luftarake, arrestohet 57vjeçari dhe dhëndrri i tij

Kultivonin kanabis dhe mbanin municone luftarake, arrestohet 57-vjeçari dhe dhëndrri i tij

Policia e Korçës ka finalizuar operacionin ‘Denas’, ku ka arrestuar dy persona për veprat penale: ‘Kultivimi i bimëve narkotike’, ‘Mbajtja pa leje dhe prodhimi...

Lajmet e fundit