Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kullota

Shfaqet zjarr i madh në Selenicë, shkrumbohet një pjesë e pyllit dhe kullotave

Një zjarr u regjistrua sot në fshatin Kotë të Selenicës. Flakët po përhapen me shpejtësi duke djegur një pjesë të pyllit...

Lajmet e fundit