Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kullat e qendrat ‘skuqen’ kuqezi me thirrjen ‘Pray for Albania’

Nga Abu Dabi, Kanadaja apo në Sarajevë, kullat e qendrat ‘skuqen’ kuqezi me thirrjen ‘Pray for Albania’

Gjithë bota është solidarizuar me tragjedinë e rëndë dhe tërmetin e së martës në mëngjes që mori jetën e 51 personave dhe qindra të...

Lajmet e fundit