Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kuksianet

“Protestuesit të Kukësit i ra infarkt para një muaji. U mbajt e fshehtë…”

Aktivisti Aulon Kalaja thotë se para një muaji, një nga katër kuksianët e arrestuar nga policia për protestën në Rrugën e Kombit, ka pësuar...

Pëson INFARKT në burg një nga kuksianët e arrestuar

Pëson infarkt në burg një nga kuksianët e arrestuar për protestën në Rrugën e Kombit. Bëhet fjalë për 35 vjeçatin Florin Onuzi banues në...

Gati tarifat e reja për Rrugën e Kombit, kuksianët nuk binden sërish, kryebashkiaku tregon DETAJET

 Diskutimet e Qeverisë me koncesionarin lidhur me tarifën e kalimit në Rrugën e Kombit janë drejt fundit. Mrëpo edhe tarifat e reja, të cilat...

Tarifa për Rrugën e Kombit, Gjiknuri: Ja sa do paguajnë kuksianët

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri ka deklaruar se qytetarët e Kukësit do të paguajnë tarifë për Rrugën e Kombit, por ajo do...

4 kuksianë në burg, reagon ashpër Monika Kryemadhi: Asnjë show nuk e shpëton dot Edi Ramën

Pas vendimit të gjykatës së Apelit të Shkodrës për lirimin e 7 kuksianëve dhe mbajtjen në burg të 4 prej tyre, ka reaguar edhe...

Vendimi i gjykatës për kuksianët, reagon me shpejtësi Basha: Drejtësi gjysmake

Menjëherë pas vendimit të gjykatës për lirimin e 7 kuksianëve dhe mbajtjen në burg 4 prej tyre, ka reaguar kreu i PD-së Lulzim Basha....

MERRET VENDIMI/ Lirohen 7 kuksianë, mbeten në burg 4 (EMRAT)

Treshja gjykuese në Gjykatën e Apelit të Shkodrës, e përbërë nga gjyqtarët Astrit Kalaja, Hajrie Mulmataj dhe Vojsava Osmanaj merr vendimin për 11 kuksianët...

Kush mund t’i mbrojë kuksianët

NGA ILIR LEVONJA Eshtë një pyetje afërmendsh si një plasje shpirti. Për më tepër kur shikon një apati civile të një shoqërie e...

Brenda sallës së gjyqit, këta janë 11 KUKSIANËT e BURGOSUR (FOTO- VIDEO)

Pritet vendimi në Gjykatën e Shkodrës për 11 protestuesit e arrestuar të Rrugës së Kombit. Në sallën e gjyqit kanë hyrë...

“Një qiri për drejtësinë e vdekur”, studentët e Drejtësisë protestë për lirimin e kuksianëve (FOTO)

Teksa pritet që ditën e sotme të merret vendimi për 11 protestuesit kuksianë që vazhdojnë të jenë të arrestuar pas protestën në Rrugën e...

Lajmet e fundit