Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Kukesi

Basha tha se nuk do lejojë Kuvend antiamerikan/ Jul Deda me flamurin amerikan i dërgon “selam” kreut të PD-së: T’fala nga Kukësi…

Pak para nisjes së “Foltores” në  qytetin e Kukësit, aktori Jul Deda ka “thumbuar” kreun e PD-së. Përmes një postimi në rrjetet sociale ai shfaqet...

Më 18 prill hapet aeroporti i ri, Stresi në avion paralajmëron: Do e zbresim me çdo kusht në Kukës

Më 18 prill do të inagurohet Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit, i cili do të presë “çunat e Londrës”, kështu u shpreh pak ditë më...

Mbyllet java e 6-të e Superligës/ Gola me ‘PIKATORE’, Vllaznia merr kryesimin e vetme, Kukësi i uron mirëseardhjen Skënder Gegës me fitore, zhgënjen sërish...

Ka përfunduar java e 6-të e Superligës Shqiptare, e cila sheh në krye të klasifikimit Vllazninë, pas fitores minimale 1-0 ndaj Bylisit në stadiumin...

Nuk ka më MREKULLI nga ekipet shqiptare, Kukësi, Teuta dhe Laçi ‘lajnë duart’ me Europën

27 gushti ishte një ditë e shënuar për futbollin shqiptar, pasi Kukësi, Teuta dhe Laçi arritën të kualifikoheshin në turin e dytë të fazës...

Si asnjëherë më parë, ekipet shqiptare ‘fluturojnë’ në turin e dytë të Europa League

Kukësi dhe Laçi janë dy ekipet e tjera shqiptare që kanë arritur të kualifikohen në turin e dytë kualifikues të Europa League. ...

TRAGJEDIA e tërmetit angazhon dhe futbollin shqiptar, KUKËSI bën gjestin emocionues (VENDIMI)

Klubi i kampionatit shqiptar Kukësi ka vendosur që të dhurojë një pjesë të pagave të skuadrës dhe stafit teknik t'ua dhurojnë familjeve të prekura...

Shqipëri në ‘’flakë’’, zjarri del jashtë kontrollit në Kukës, shpëtohet për mrekulli një i moshuar në Finiq

Dy zjarre të rrezikshme shpërthyen ditën e sotme në Kukës dhe në Finiq. Flakët e përhapura në ‘’Grykët e Ftohta’’ në...

6 gola dhe përmbysje, PARTIZANI fiton Superkupën dhe sulmuesin e munguar ndaj Kukësit

Partizani shpallet ''superkampion i Shqipërisë'' për sezonin që lamë pas duke fituar finalen elektrizuese ndaj Kukësit 4-2 pas 180 minutash lojë në ''Elbasan Arena''....

Berisha publikon VIDEON nga Kukësi:  Mbi 1000 policë, 100 gardistë, snajpera, autoblinda, helikopterë në mbrojtje të Edvinit

Sot në orën 18:00 kryeministri Edi Rama pritet të jetë në Kukës në kuadër të fushatës zgjedhore. Nga ana tjetër, opozita ka kërkuar leje...

Shkatërruan derën e KZAZ-së së Kukësit, lirohen 3 punonjësit e bashkisë dhe militanti i PD-së

Gjykata e Kukësit jep masat e sigurisë për 4 të arrestuarit gjatë përplasjes në KZAZ-ve për të larguar materialet zgjedhore. Mësohet...

Lajmet e fundit