Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Kukes

Aksident i rëndë në Kukës, autobusi del nga rruga dhe përfundon në kanal, dy pasagjerë dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është shënuar këtë të dielë në Kukës, ku një autobus ka dalë nga rruga duke përfunduar në kanal. Mësohet se...

Zi në familjen Gjici, ndahet nga jeta vëllai i kryetarit të Bashkisë Kukës

Ditë zie në familjen Gjici. Klubi i futbollit Kukës njofton se është ndarë nga jeta vëllai i presidentit Safet Gjici dhe administratorit Lavdrim Gjici....

“Kush do lëpihet i pari?” Busti i Mbretëreshës Elizabeth në mes të Kukësit, reagon Kreshnik Spahiu: Injoranca s’ka kufi…

Ish-kreu i Partisë Kuqezi, Kreshnik Spahiu, ka reaguar në lidhje me vendosjen e bustit të Mbretëreshës Elizabeth II në qytetin e Kukësit. Përmes një postimi...

I jepet sot lamtumira e fundit, kuksianët nderojnë mbretëreshën Elisabeth, vendosin bustin para Pallatit të Kulturës

Sot i jepet lamtumira e fundit Mbretëreshës së Britanisë së Madhe, Elisabeth II. Ajo ishte monarkja më jetëgjatë që qëndroi në fron për 70...

“Volkswagen” përplas 18 vjeçarin me motor në Kukës, niset me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Bicaj-Kukës, në vendin e quajtur “Mbikalimi i Gostilit”. Bëhet me dije se një mjet tip...

MISTERI/ U zhduk teksa mblidhte boronica, i riu kuksian NUK ËSHTË GJETUR! Kërkohet edhe nga Policia në Kosovë

Ndonëse ka kaluar gati një javë nga zhdukja e të riut kuksian, teksa ishte duke mbledhur boronica në bjeshkët e qytetit, Policia nuk ka...

50 emigrantë nga Tirana në Kukës, tre të arrestuar dhe një në kërkim nga Policia e kryeqytetit (VIDEO)

Tre persona janë arrestuar nga Blutë e Tiranës në përpjekje për të transportuar drejt Kukësit 50 emigrantë të paligjshëm. Në kërkim është shpallur gjithashtu...

Doli të mbledhë boronica në bjeshkë, zhduket 23-vjeçari në Kukës, familjarët ngrejnë alarmin në polici

Një 23-vjeçar në Kukës është zhdukur pa lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije se 23-vjeçari ishte larguar në bjeshkë, për të mbledhur boronicë dhe nuk...

Policia operacion në tre Qarqe, gjashtë të arrestuar për trafik armësh drejt Kosovës: Sekuestrohen pistoleta dhe miliona lekë (EMRAT)

Gjashtë persona nga Shqipëria kanë rënë në prangat e Policisë së Kukësit, pas një operacioni për goditjen e trafikut të armëve jashtë territorit të...

Zjarr i madh në një fshat të Kukësit, rrezikojnë 4 banesa, zjarrfikës e banorë në “luftë” me flakët

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme fshatin Shtiqën të Kukësit. Bëhet me dije se zjarri po përhapet me shpejtësi dhe se nga...

Lajmet e fundit