Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Kukenhof

Nga Aurora Allushaj, Bruksel: Mrekullia e 4,5 milionë tulipanëve e luleve të Kukenhof (FOTOT do t’ju lenë pa mend)

Nga Aurora Allushaj, Bruksel për newsbomb.al Kur bie fjala për ngjyra dhe mrekulli lulesh mendja të shkon direkt atje, në Holandë,...

Lajmet e fundit