Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kujton

‘Zgjohem e mbuluar me djersë të ftohta’, Rona Nishliu rrëfen tmerret e luftës: Tek ajo shtëpi nuk mund të shkoj…

Këngëtarja e njohur Rona Nishliu ka rikujtuar përjetimet e tmerrshme në luftën e Kosovës dhe bombardimet e NATO-S, në vitin 1999. ...

Ambasada Amerikane kujton të kaluarën, kthehet pas në kohë me këtë FOTO

Ambasada Amerikane ka kujtuar këtë mëngjes janarin e vitit të kaluar. Me anë të një fotoje të postuar në Facebook ambasada...

Lajmet e fundit