Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

kujtim miri

Prokuroria kërkon 4 vite BURG për gjyqtarin e famshëm dhe 2.6 vite për kushëririn e tij

Prokuroria lexon pretencën për gjykatësin e Apelit Shkëlqim Miri i akuzuar për korrupsion. Prokuroria ka kërkuar dënimin me 4 vite burg...

Shërbente si sekser për gjyqtarin Shkëlqim Miri që u kap me 300 milion lekë, Krimet e Rënda marrin vendimin për kushëririn e tij

Pas vendimit dje të gjykatës “arrest me burg” për gjyqtarin e Apelit Shkëlqim Miri, sot Krimet e Rënda kanë lënë në burg dhe kushëririn...

Arrestohet kushëriri i gjykatësit Shkëlqim Miri

Vetëm disa orë pas arrestimit të gjykatësit të Apelit, Shkëlqim Miri, prangat i janë hedhur edhe kushëririt të tij, Kujtim Miri. ...

Lajmet e fundit