Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

kujtim gjuzi

Propozuan emrin e Dash Shehit, Kujtim Gjuzi shpërthen ndaj Mediut dhe Dukës: Ku*varë bordellosh, duan një pijanec serial për President

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka shpërthyer me një gjuhë të rëndë ndaj dy kolegëve Fatmir Mediu dhe Agron Duka, pasi dje ata thanë se një...

Ish-deputeti ngre pyetjen: Adriana Kalaja anëtare e Këshillit të PD? Nisi peticionin kundër Yuri Kim

Emrat e rinj të Këshillit Kombëtar të PD-së kanë ngjallur debate, ndërsa shumë personalitete të rëndësishme kanë mbetur jashtë liste, për t’u zëvendësuar me...

Kujtim Gjuzi “në gojën e Piranjave”, tregon VIDEON erotike të politikanit të njohur

Ka startuar mbrëmjen e së martës në Abc emisioni më i ri investigativ “Piranjat” i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara. I pari...

Kujtim Gjuzi refuzon postin e Presidentit: Unë jam mbret!

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi është një nga emrat më të përfolur për të marrë postin e Presidentit. Mirëpo, ai e ka refuzuar këtë post, duke...

“Tronditet” merkatoja e medias, Kujtim Gjuzi: Së shpejti do më shihni drejtor në një televizion të madh

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi si duket pasi mbylli me shumë bëma mandatin e tij në Kuvendin e Shqipërisë, ka plane “gjigande” për të ardhmen. Sipas tij...

Me kë do e tradhtoje burrin një natë? Paloma jep përgjigjen që s’pritej, zgjedh ish-deputetin

Rudina Demneri, e njohur si Paloma dhe bashkëshorti i saj Alandi ishin të ftuar së fundmi në një intervistë në "E diell" ku kanë...

Qytetari e krahason Xhelal Mziun me Kujtim Gjuzin, i replikon ish-deputeti: Ky i ziu nuk ka lënë femër pa provokuar te Bashkia e Kamzës!

Deputeti i PD Xhelal Mziu i është përgjigjur dje akuzave të ish-deputeti Nard Ndoka, duke e quajtur këtë të fundit tregtar partish. Komentet në...

Ish-deputeti presion Lulzim Bashës: O djalë i mirë ik… se është gati një video që të shkatërron familjen! Ishalla nuk është bjonde

Kujtim Gjuzi, ish-deputet i opozitës së re, ka bërë një deklaratë jo pak të bujshme mbrëmjen e djeshme. Ai është shprehur se Lulzim Basha...

“Basha si Gjuzi s’e pyet njeri”, ish deputeti sulmon Klevis Balliun: O vulëhumbur i PD, yt atë asht në listën e zezë në SHBA

Kreu i partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka sulmuar keq, ish deputetin e PD, Klevis Balliu. Sulmi i Gjuzit ndaj Balliut vjen pasi ky i fundit...

“Do rikthejmë monarkinë me referendum”, Kujtim Gjuzi “trondit” politikën shqiptare: SHBA-të kanë listën me 96 emra që do të shpallen “non grata”, mua më...

Ish-deputeti Kujtim Gjuzi ka bërë një deklaratë të fortë ditën e sotme, pasi është shprehur se SHBA ka listën me 96 emra që do të...

Lajmet e fundit