Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Kujtim Ferracaku

Masakra me 4 të vrarë në Velipojë, 22 gëzhoja janë gjetur në hotelin Gocaj. Ekspertiza zbulon se kush qëlloi i pari (DETAJE)

22 gëzhoja armësh janë gjetur në vendin e ngjarjes me 4 viktima në Velipojë. Burime pranë grupit hetimor bëjnë me dije se 8 gëzhoja...

4 të vrarë dhe 2 të plagosur në Velipojë, detaje të reja: Është qëlluar me 4 armë, 3 janë pistoleta; Hetuesit zbuluan nga gëzhojat...

Katër persona mbetën të vrarë dhe dy të plagosur, dy ditë më parë në Velipojë, si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Pronarët...

Masakra në Velipojë me katër të vdekur, biznesmenit Kujtim Ferracakut në 2018 i ekzekutuan djalin teksa kalëronte

Katër persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e djeshme në Shkodër, pas një shkëmbimi zjarri për shezlonge mes pronarëve të dy hoteleve në Velipojë. Të...

Lajmet e fundit