Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

Kujtim Alija

Ikja e Mjeshtrit të Madh Kujtim Alija, Presidenti Meta mesazh ngushëllimi: Shembull i intelektualit dhe qytetar model i Shkodrës

Presidenti Ilir Meta shkruan një mesazh ngushëlllimi për ndarjen nga jeta të Mjeshtrit të Madh, artistit të njohur shkodran Kujtim Alija. Ky i fundit...

Sëmundja e rëndë i merr jetën dirigjentit të njohur shkodran, Kujtim Alija, Voltana Ademi: Nuk gjej fjalë! Pushofsh në paqe Mjeshtër i Madh

Ndahet nga jeta muzikanti Kujtim Alija, dirigjent i njohur shkodran, organizator për shume vite i festivalit mbarëkombëtar të fëmijëve si dhe drejtues i qendrës...

Lajmet e fundit