Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kujtese dhe nderim

KUJTESË dhe NDERIM/ Këta NJERËZ të MËDHENJ i mungojnë sot të gjithë SHQIPTARËVE

Në momente si këto, kur e gjithë bota duket sikur ka ndalur dhe gjithsecili bën ‘bilancet’ e veta, është koha për të kujtuar ata...

Lajmet e fundit