Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

kujdestari

“Shpëton” Britney Spears, i ati heq përfundimisht dorë nga kontrolli mbi këngëtaren

Babai i Britney Spears ka rënë dakord të japë dorëheqjen si kujdestar i këngëtares pas 13 vitesh, raportojnë mediat e huaja. Karriera e këngëtares ka...

“Nuk mund të martohem dhe të kem fëmijë”, këngëtarja trondit me deklaratat e saj: Qaj çdo ditë, kam pirë ilaçe

Britney Spears ka thyer heshtjen dhe për herë të parë ka rrëfyer në një seancë plenare në lidhje me kujdestarinë e babait të saj...

Gazmend Musta vrau gruan dhe kunatën, vëllai i viktimave fiton kujdestarinë e dy fëmijëve të mitur të së motrës

Kujdestaria e dy fëmijëve minorenë të Gazmend Mustës i cili vrau gruan e tij Gentiana Caushaj dhe motrën e gruas Merisa Caushaj, i është...

La vajzën 3 vjeçe në makinë dhe hyri në kazino, shqiptari humb kujdestarinë

Autoritet italiane i kanë hequr të drejtën e kujdestarisë një të riu shqiptar. 30-vjeçari, emri i të cilit ende nuk bëhet...

Vrau gruan, gjykata i heq kujdestarinë e fëmijëve Fadil Kasmit

Gjykata e Tiranës ka vendosur që kujdestaria e fëmijëve të gjykatëses së vrarë Fildez Hafizi nga ish-bashkëshorti t’i kalojë tezes së tyre. ...

Lajmet e fundit