Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
17 °
Die
15 °
Hën
18 °
Mar
13 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

kuiz

KUIZI/ Kryeministri Rama i bindur që nuk do e gjeni dot, a e dini në cilin qytet/fshat ndodhet kjo lagje e rindërtuar

Kryeministri Edi Rama ka vendosur në provë qytetarët shqiptarë me anë të një foto të publikuar në rrjetet sociale. Në foton e publikuar shihet një...

Rama publikon fotot dhe pyet qytetarët: A e gjeni dot ku është ky qytet?

Kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale disa foto të një qyteti të Shqipërisë, për të cilin ka pyetur qytetarët që ta gjejnë...

Kush është më budallai në këtë foto? Çdo zgjedhje zbulon personalitetin tuaj

Shikojeni këtë ilustrim me vëmendje, zgjidhni një person dhe zbuloni “copëza” të personalitetit tuaj. Cili prej personave është më budalla? 1,2,3...

Vetëm një pjesë e vogël njerëzish mund ta zgjidhin këtë kuiz (Foto)

Përgjigjet: Sa turistë po qëndrojnë në kamp? Në kamp po qëndrojnë 4 turistë. Mund të shikoni 4 lugë dhe 4 pjata dhe emrat...

Lajmet e fundit