Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kufome

U mbyt dje në lumin Shkumbin, policia thirrje qytetarëve për identifikimin e kufomës: Rreth 65 vjeç, me këmishë blu me kuadrate, një fanellë të...

Ditën e djeshme policia njoftoi se në fshatin shushicë të Elbasanit, në bregun e lumit shkumbin ishte gjetur një person i pajetë. ...

Lajmëroi policinë për gjetjen e shqiptarit të vdekur, oficerët italianë e ndalojnë

Një shtetas është shoqëruar nga policia italiane në lidhje me vdekjen e 26-vjeçarit Serxhio Veizi, i cili u gjet me plumb në kokë në...

Ishte zhdukur prej 9 ditësh, e moshuara gjendet e vdekur në ullishte

Shtetasja Bale Sala (79-vjeçe), e cila ishte larguar nga shtëpia e saj në Elbasan që prej datës 11 gusht është gjetur e vdekur sot...

E RËNDË/ Erdhi me pushime në Sarandë, gjendet i vdekur turisti amerikan

Një tjetër vdekje është regjistruar ditën e sotme. Një turist amerikan i moshës 62-vjeçare është gjetur i vdekur në Sarandë. Sipas...

SKANDAL/ U nda dje nga jeta, kufoma mbulohet nga milingonat në morg

Kufoma e një 61-vjeçareje italiane është gjetur e mbuluar nga milingonat në morgun e spitalit në Salerno të Itali. Mediat vendase raportojnë se familjarët...

‘Kur të ndërroj jetë do jem në duar të sigurta’,  Kim Kardashian dhe Mario grimojnë një ‘kufomë’

Kim Kardashian kurrë nuk e ka fshehur dashurinë për make-up-in dhe bukurinë. Por episodi i fundit i shfaqjes së saj 'Keeping...

E rëndë në Elbasan, identifikon xhaxhain e vdekur në morg, ndërron jetë edhe nipi

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Elbasan. Një person ka gjetur vdekjen në morgun e spitalit, menjëherë pasi...

Detaje të reja/ Kufoma e gjetur sot në Durrës i përket një shtetasi të huaj

Gjatë ditës së sotme një kufomë u gjet në Durrës, dhe pikërisht në zonën e Bisht-Pallës. Nga hetimet e policisë, rezulton...

Gjendet kufoma e një mashkulli të paidentifikuar në Durrës (Përshkrimi)

Një tjetër trup i pajetë është gjetur diën e sotme nga patrulla detare në zonën e Bishtit të Pallës. Kufoma është...

Identifikohet trupi i pajetë i 15 vjeçares së gjetur në Shkumbin

Një tjetër trup i pajetë është gjendur ditën e sotme, por këtë herë në Rrogozhinë.    Policia ka arritur të identifikojë...

Lajmet e fundit