Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kufiri serb'kengetarja

Këngëtarja rrëfen se çfarë i ndodhi në kufirin serb: U tronditën…

Pasi e ndalën kufitarët serbë, Eliza Hoxha ka treguar në detaje kontrollet e policëve kufitarë serbë që ndaluan tri fotografi të saj dhe katalogun...

Lajmet e fundit