Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

kufiri mes koracise dhe Sllovenise

Konflikti, Kroacia dhe Sllovenia përplasen për kufirin

Me një qëndrim sfidues, kryeministri kroat Andrej Plenkoviç i tregoi Komisionit Europian të mos përzihet në mosmarrëveshjet kufitare të Zagrebit me Slloveninë, sepse nuk...

Lajmet e fundit