Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

kufiri me serbine

Ish-kryeministri u ngjit pranë kufirit, mediat serbe: Haradinaj ishte i amatosur, video tronditëse po përhapet në Internet!

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj vizitoi ditën e djeshme bjeshkët e bukura të Kosovës, në kufi me Serbinë, ku ishte i veshur i gjithi me të...

Me kapuç dhe syze, i gjithi me të zeza, Ramush Haradinaj bën vizitën e papritur dhe shkon në kufi me Serbinë (VIDEO)

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot është ngjitur në këmbë bjeshkëve të bukura të Kosovës. Me anë të një videoje në rrjete sociale, Haradinaj...

Kufijtë, Thaçi për EWB: Vazhdimi i “status quos” me Serbinë, sjellë katastrofën e pashmangshme

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në një intervistë për European Western Balkans ka thënë se vazhdimi i “status quo-s” me Serbinë do të sillte...

Lajmet e fundit